Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии Емисии

Ударни вести

Гостување на Никола Зацески


Лично разочарувње за Меркел и пораз за германското претседателство ќе биде ако Македонија не ги стартува преговорите во декември - вели Кнут Флекенштајн, пораншен европратеник и актуелен советник на претседателот на Европскиот Парламент Давид Сасоли.