Заев: На 15 јули не очекуваат важни избори на кои треба да го потврдиме напредокот на државата
Foto

Заев: На 15 јули не очекуваат важни избори на кои треба да го потврдиме напредокот на државата

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.  

0 Коментари

Остави коментари