Заев: Градиме мостови со сите наши соседи
Foto

Заев: Градиме мостови со сите наши соседи

Градиме мостови на пријателство со сите наши соседи, изјави претседателот на СДСМ Зоран Заев вечерва од Кочани.

0 Коментари

Остави коментари