СДСМ: Урнавме режим, носевме мудри одлуки
Foto

СДСМ: Урнавме режим, носевме мудри одлуки

Урнавме режим, носевме мудри одлуки и градевме соживот, порача вечерва од гостивар лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Со новата развојна економија ќе има и повисоки плати и пензии и уште поголема социјална поддршка за граѓаните, изјави носителот на листата на коалицијата „Можеме“ во 2 ие Оливер Спасовски.

0 Коментари

Остави коментари