СДСМ: Го прочистивме правосудството од корумпирани судии и обвинители
Foto

СДСМ: Го прочистивме правосудството од корумпирани судии и обвинители

Носителот на изборната единица два Оливер Спасовски, денеска кажа дека СДСМ ветила правда за сите во овие три ипол години со прочистено судство од корумпирани судии и обвинители и тоа го остварила.

0 Коментари

Остави коментари