Русковска за тв 24: Обвинителството постапи по сите прописи
Foto

Русковска за тв 24: Обвинителството постапи по сите прописи

Не е време да се бара одговорност - обвинителството постапи по сите прописи, вели шефицата на обвинителството за организиран криминал Вилма Русковска за тв 24. Еве што изјаваи таа веднаш по завршување на прес конференцијата на министерот Спасовски.

0 Коментари

Остави коментари