Претседателот Пендаровски утре на пладне ќе му го врачи мандатот на Заев за составување на нова влада
Foto

Претседателот Пендаровски утре на пладне ќе му го врачи мандатот на Заев за составување на нова влада

0 Коментари

Остави коментари