Нов протест на опозицијата
Foto

Нов протест на опозицијата

Нов протест на ВМРО-ДПМНЕ вечерва, против како што се наведува, сите неправди, реваншизам и насилство на мафијата на Заев, протестот стартуваше со марш од Министерството за правда до основниот суд 1 во Скопје.

0 Коментари

Остави коментари