Милошоски хоспитализиран на Инфективната клиника
Foto

Милошоски хоспитализиран на Инфективната клиника

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ во последниот парламентарен состав и кандидат за пратеник од оваа партија во петтата изборна единица, Антонијо Милошоски, е хоспитализиран на Инфективната клиника во Скопје.

0 Коментари

Остави коментари