Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ на 15 јули ќе има убедлива победа
Foto

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ на 15 јули ќе има убедлива победа

Јас сум убеден дека колицијата за „Обнова на Македонија“ и ВМРО-ДПМНЕ на 15 јули ќе имаат убедлива победа, рече денеска од Василево лидерот на партијата Христијан Мицкоски. 

0 Коментари

Остави коментари