Мицкоски: Ова не е обична изборна трка, ова е избор за иднината
Foto

Мицкоски: Ова не е обична изборна трка, ова е избор за иднината

Ова не е обична изборна трка, ова е избор за иднината, порача вечерва од Тетово, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

0 Коментари

Остави коментари