Караванот на коалицијата „Можеме“ вечерва во Делчево
Foto

Караванот на коалицијата „Можеме“ вечерва во Делчево

Коалицијата „Можеме“ вечерва одржа трибина во Делчево. Пред присутните свое обраќање имаа носителите во ИЕ 3 од СДСМ и коалицијата „Можеме“, Љупчо Николовски и Јагода Шахпаска. Се што СДСМ вети, исполни една третина од ветеното за само две и пол години рече пред делчевчани Шахпаска.

0 Коментари

Остави коментари