ДУИ со кампањата за Албанец премиер се надева на повторна поддршка кај гласачите
Foto

ДУИ со кампањата за Албанец премиер се надева на повторна поддршка кај гласачите

ДУИ вчера одржа завршен митинг во Охрид, денеска пак лидерот Ахмети со нивниот кандидат за премиер Зибери одржаа завршна прес-конференција.

Еве како кампањата ја оценува еден од фронтмените на партијата Бујар Османи:

0 Коментари

Остави коментари